«Кварцяний був трошки злим»: ексголкіпер Зорі та Ворскли згадав період у Волині

Переглядів 891
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Кварцяний був трошки злим»: ексголкіпер Зорі та Ворскли згадав період у Волині
Віталій Постранський. Фото: Google
Колишній голкіпер Ворскли, Зорі, Волині та ряду інших клубів Віталій Постранський згадав, як виступав за луцьку команду, на чолі якої тоді був відомий тренер Віталій Кварцяний.

Віталій Постранський розповів, як почав тренуватися. Не зважаючи на те, що він був голкіпером, Віталій Кварцяний змушував його бігати так само, як і польових гравців. Воротар також відмітив, що тодішній тренер луцького клубу виховав багато гравців.

«Так, у Луцьку було важко, так, я бігав зі всіма. Носилися з цими бронежилетами, як сайгаки. То таке, нормально. Кварцяний виховав багатьох футболістів, дуже добре бачив перспективу, знаходив талановитих хлопців. Я теж вдячний йому за все. До речі, у мої часи Волинь, здається, на зимову перерву пішла на третьому місці. Молодь Кварцяного давала результат».

Колишній кіпер також розповів про матч з Динамо, де після прикрої помилки Волинь мінімально програла киянам. Постранський згадав реакцію Кварцяного.

«Кварцяний був трошки злим. Принципова гра, втратили потенційну доплату… Я віддав Джудовічу направо, він м’яч відпустив і нам забили. Нічого не вдієш, такі моменти трапляються», — заявив Постранський для «Футбол 24».

  • За Волинь голкіпер відіграв 21 матч та лише три гри йому вдалося відіграти на нуль.
  • Найбільше Постранський коштував у 2008 році. Transfrmarkt тоді оцінював воротаря в 500 тисяч євро.
  • За всю свою кар’єру Віталій відіграв 190 ігор, провівши 60 «сухих» матчів.