«Латентна вата? Дурість? Подвійні стандарти?»: Зозуля жорстко наїхав на Шевченка

Переглядів 1464
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
«Латентна вата? Дурість? Подвійні стандарти?»: Зозуля жорстко наїхав на Шевченка
Роман Зозуля та Андрій Шевчеко. Фото: Google
Ексгравеця збірної України Романа Зозулю розлютило фото Шевченко поряд з сербом Джоковичем. Він не розуміє, як легенда міг допустити подібну ситуацію в умовах війни.

Колишній нападник національної збірної України та Дніпра Роман Зозуля максимально грубо прокоментував дії, а точніше бездіяльність, Андрія Шевченка. Зозулю вивело з рівноваги фото на якому Шевченко спокійно сидить поряд з тенісистом Новаком Джоковичем, який є знаним прибічник так званого «руського міра».

«Латентна вата? Дурість? Підвійні стандарти? Чи знав Андрій Шевченко, що сидить поруч із сербським тенісистом Новаком Джоковичем? Чи знав Андрій Шевченко, що серб та його батько, як би це сказати лагідніше - активні русофіли? Чи знав Андрій Шевченко, що Новак Джокович за повернення спортсменів з рф та рб в спорт? Очевидно, що знав.»

Також Зозуля відкрито звинуватив Шевченка у відсутності справжнього патріотизму.

«Чомусь Андрій Миколайович вперто робить вигляд, що його особисті інтереси, дружба і вподобання поза війною. Такий собі ситуативний патріотизм. Я довго мовчав з цього приводу і навіть допускав, що людина могла помилитися, але зараз його помилки стали системними. То чи помилки це?! », написав Зозуля у своєму телеграм-каналі.

Скандальне фото серба Джоковича та українця Шевченка було зроблене під час півфінальної гри Ліги чемпіонів між Міланом та Інтером.