Легенда Динамо готовий взяти в руки зброю: «Стріляти вмію, бігати вже не можу»
Колишній тренер Динамо і збірної України Йожеф Сабо висловився щодо захисту нашої країни в умовах повномасштабного вторгнення росії, що триває з 24 лютого 2022 року.
86-річний легендарний український фахівець Йожеф Сабо заявив про готовність стати на захист Батьківщини.
«Мені зараз 87-й рік. Раніше, якщо треба було комусь допомогти, я казав: «Візьміть мене». Стріляти вмію, бігати вже не можу. Але в мене позиція така: якщо треба – потрібно захищати державу і всіх, хто поруч з нами», – цитує Сабо Спорт24.
- Сабо виступав у складі київського Динамо з 1959 по 1969 рік. За цей час він забив 42 голи у 245 матчах чемпіонату СРСР (загалом у складі киян – 49 голів у всіх офіційних турнірах). Експівзахисник є чотириразовим чемпіоном СРСР та дворазовим володарем Кубка СРСР.
- Йожеф Йожефович увійшов в історію як один із найуспішніших тренерів незалежної України, ставши архітектором перемог київського Динамо та національної збірної в середині та наприкінці 90-х років. Зокрема, під його керівництвом збірна України двічі поспіль виходила до стикових матчів – на ЧС-1998 та Євро-2000.