Легендарний капітан Шахтаря видалився через 16 хвилин після заміни: огляд гарячої гри з чотирма ексзірками УПЛ

Переглядів 1105
Вилучення Тайсона. Фото: in.gr
В рамках першого півфінального поєдинку Кубка Греції ПАОК – Панатінаїкос (0:1) між собою зустрілися чотири колишні представники чемпіонату України.

У середу, 14 лютого, ПАОК вдома поступився Панатінаїкосу (0:1) в першому матчі півфіналу Кубка Греції.

Єдиний гол на рахунку Андража Шпорара, який він забив на 53-й хвилині гри.

Цей поєдинок також примітний тим, що у ньому взяли участь чотири колишні зірки УПЛ:

• Панатінаїкос: Бернард – найдорожчий гравець в історії Шахтаря (2013-2018);
  • ПАОК: Томаш Кенджора – правий захисник, контракт якого досі належить Динамо (2017-нині);
  • ПАОК: Тайсон – вінгер Металіста (2010-2013) та Шахтаря (2013-2021), в якому був капітаном;
  • ПАОК: Маркос Антоніо – півзахисник Шахтаря (2019-2022).

Ще один ексгравець чемпіонату України Беньямін Вербіч (вінгер був у Динамо з 2018 по 2022 рр) не потрапив у заявку Панатінаїкоса.

Конкретно у цьому поєдинку з колишніх зірок УПЛ відзначився з позначкою мінус колишній капітан Шахтаря Тайсон.

36-річний бразилець з'явився на полі на 64-й хвилині, однак вже на 80-й побачив перед собою червону картку. Все через сутичку Тайсона з півзахисником гостей Анастасіосом Бакасетасом, який теж був вилучений з поля.

Після гри екскапітан Шахтаря у власному Instagram перепросив за свою поведінку.

«Я хотів би вибачитися перед усіма моїми партнерами по команді, тренерським штабом і вболівальниками команди за мою поведінку і реакцію в сьогоднішній грі. Я прошу вибачення у всіх. Я дуже засмучений грою і всім, що сталося».

Кубок Греції, 1/2 фіналу. Перший матч

ПАОК – Панатінаїкос – 0:1 (0:0)

Голи: Шпорар, 53

• Матч-відповідь між ПАОК та Панатінаїкос відбудеться 21 лютого. Початок зустрічі о 19:00 за Києвом.
  • Цього сезону за ПАОК Тайсон відіграв 34 поєдинки, забив чотири голи та оформив 12 результативних передач.
  • У складі Металіста бразилець взяв участь 83 іграх: 20 голів та 26 асистів.
  • За Шахтар Тайсон провів 299 матчів: 55 м'ячів та 78 результативних передач.
  • Усього за період своїх виступів в Україні (2010-2021) Тайсон виграв 15 різних трофеїв.