Легендарний турецький тренер нецензурно вилаяв Луческу: чому стався конфлікт між фахівцями

Переглядів 3607
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Легендарний турецький тренер нецензурно вилаяв Луческу: чому стався конфлікт між фахівцями
Сутичка під час матчу Паок - Панатінаїкос. Фото: Google
Разван Луческу, син колишнього наставника київського Динамо та донецького Шахтаря Мірчі Луческу, «отримав на горіхи» від іменитого турецького тренера Фатіха Теріма.

Гол, забитий ПАОКом на 43-й хвилині матчу, викликав не лише обурення серед гравців Панатінаїкоса, а й призвів до нецензурних висловлювань з боку тренерського штабу цієї команди, очолюваного турецьким фахівцем Фатіхом Терімом.

На відеозаписі матчу видно, що Терім висловив своє невдоволення на адресу румунського тренера ПАОКу Развана Луческу (сина колишнього головного тренера київського Динамо Мірчі Луческу) нецензурними виразами турецькою мовою, що потрапило в ефір телетрансляції.

Те, що сталося, викликало реакцію у відповідь представників ПАОКа і на полі вибухнула бійка. Втрутитися у конфлікт довелося навіть грецькій поліції. Обидва наставники отримали усні попередження, але найагресивніші представники тренерських штабів заслужили жовті картки.

  • 54-річний Разван працює у грецькому клубі з 2021 року, а його контракт розрахований до кінця нинішнього сезону.
  • Луческу-старший очолював Динамо з 2020-го та виграв з киянами три трофеї: Суперкубок України-2020, а також чемпіонат та Кубок країни у 2021 році.