Легіонер Динамо запалює в Європі: відео яскравого голу хавбека киян, який виступає в оренді

Переглядів 2347
Міккель Дуелунд. Фото: Орхус
26-річний данський футболіст Міккель Дуелунд, права на якого належать київському Динамо, відзначився у товариському поєдинку за Орхус та допоміг команді перемогти.

Півзахисник Динамо Міккель Дуелунд провів успішний товариський матч за Орхус, у якому його команда здобула перемогу з рахунком 2:1 проти Віборга.

Перший тайм пройшов чудово для команди данця, адже Орхус забив двічі і не пропусти. Відзначимо, що сам Дуелунд відзначився голом на 39-й хвилині зустрічі. Проте «сухими» ворота команда динамівця не втримала, але пропустила тільки один голу, тому фінальний свисток зафіксував перемогу Орхуса.

Товариський матч

Орхус - Віборг 2:1

Голи: Дуелунн, 39, Мортенсен, 44 - Бонде, 70 (пен.)

• За підсумками сезону 2022/2023 Орхус посів третє місце в чемпіонаті Данії, пропустивши вперед другий Норшелланд та Копенгаген, який здобув золоті медалі.
  • А в цьому сезоні Дуелунд провів дев’ять матчів, але не відзначився результативними діями. Орхус знаходиться на четвертій сходинці, відстаючи від першого місця на вісім балів.
  • Додамо, що Орхус - це рідне місто Дуелунда, який до Динамо в Данії грав тільки за Мідтьюлланд у 2014-2018 роках.