Лехія з трьома українцями виграла та вийшла в лідери першої ліги Польщі: важливим голом відзначився Желізко

Переглядів 2417
Іван Желізко. Фото: trojmiasto.wyborcza.pl
Українці Богдан Сарнавський, Іван Желізко та Максим Хлань взяли участь у переможному поєдинку гданської Лехії, яка виявилася сильнішою за Подбескідзе.

Сьогодні, десятого березня, в рамках 23-го туру Першої ліги Польщі гданська Лехія зустрічалася на виїзді з командою Подбескідзе.

В основному складі Лехії на поле вийшли одразу три українці, а саме – воротар Богдан Сарнавський, а також півзахисники Іван Желізко і Максим Хлань.

Желізку судилося у другому таймі на 52 хвилині відзначитися голом, що допомогло Лехії здобути вольову перемогу з рахунком 2:1.

Перша ліга Польщі

23-й тур

Подбескідзе – Лехія – 1:2 (1:0)

Голи: Біда, 14 (1:0). Желізко, 52 (1:1). Сезоненко, 79 (1:2).

• Після цього поєдинку Лехія має 44 очки. Стільки ж балів і у Арки. Таким чином, ці команди ділять першу та другу позиції в Першій лізі Польщі.
  • Наступний матч команда українців зіграє проти Заглембе, яке очолює екснаставник київського Динамо Олександр Хацкевич. Ця зустріч відбудеться 15 березня.