Леоненко вперше розкрив подробиці та причини сварки з Севідовим

Переглядів 2050
Павло Клименко Павло Клименко
1 голос
Леоненко вперше розкрив подробиці та причини сварки з Севідовим
Олександр Севідов та Віктор Леоненко. Фото: Youtube
Відомий футбольний експерт Віктор Леоненко розповів про конфлікт із українським тренером Олександром Севідовим, з яким знімали спільні відео для Youtube-аудиторії.

Несподівано для багатьох уболівальників, які дивилися проєкт «Фінти та підкати», канал припинив проводити огляд матчів за участю дуету.

«Ми з моєю командою три місяці розкручували канал. Я домовлявся про інтерв'ю, шукав оператора, монтаж, знімали у мене вдома, підписники з мого інстаграму.

У серпні з'ясувалося, що канал належить друзям Севідова в Італії, а може й самому Севідову. Ось так. Попросив паролі від каналу, мені відмовили! Треба було раніше», – написав Леоненко у коментарях до свого Youtube-проекту.

Зазначимо, що останнє відео від каналу «Фінти та підкати» вийшло два дні тому. На ньому Севідов самостійно оглядає два тури УПЛ.

Нагадаємо, що раніше Українська асоціація футболу пожиттєво дискваліфікувала тренера Севідова за участь у договірних матчах. У березні минулого року Севідов отримав посаду тренера-консультанта в Минаї. 53-річний спеціаліст залишив закарпатський клуб в жовтні 2021 року.