Луческу помилився чи навмисно прикрасив свої досягнення брехнею: яку заяву зробив тренер і до чого тут Марлос
Мірча Луческу, який 12 років протренував донецький Шахтар, а нині перебуває без роботи, продовжує роздавати інтерв'ю.
І все б нічого, але, спілкуючись з італійським журналістом з порталу Bresciaoggi, Луческу геть заплутався в показаннях зі свого шахтарівського минулого.
«Я взяв невідомих 16-17-річних гравців, які зараз є головними героями топових європейських ліг.
Врахуйте, що протягом багатьох років Бразилія регулярно викликала до своїх лав Фернандіньо, Вілліана, Дугласа Косту, Марлоса, Фреда», – сказав Луческу.
Давайте розберемо, що ж сивочолий Мірча Луческу нагородив.
- По-перше: 16-17-річних легіонерів в Україні Шахтар чи Динамо не мали змоги підписувати, оскільки це дозволяється правилами ФІФА лише для повнолітніх.
- По-друге: Луческу стверджує, що Марлос викликався до збірної Бразилії, але хавбека було натуралізовано і заграно за Україну.
Нагадаємо, що 28 вересня 2017 року Марлос отримав громадянство України. У своєму послужному списку натуралізований українець має 26 поєдинків за нашу національну збірну (один гол, шість асистів).
- В Україні Марлос грав за харківський Металіст та донецький Шахтар.
- На своїх історичній батьківщині півзахисник захищав кольори Корітіби, Сан-Паулу та Атлетіко Паранаенсе.
- Останнім місцем роботи 78-річного Мірчі Луческу було київське Динамо. Також в Україні румунський фахівець працював у донецькому Шахтарі (2004-2016).
- На чолі Динамо зі столиці України румунський фахівець перебував з літа 2020 року по листопад 2023-го.
- За цей час разом з біло-синіми Луческу став чемпіоном України, завоював Суперкубок та національний Кубок країни.
- На чолі обох українських грандів Луческу всього виграв 25 трофеїв: дев'ять чемпіонатів України, сім національних Кубків та вісім Суперкубків країни, а також Кубок УЄФА.
- Окрім Динамо та Шахтаря, Луческу також тренував румунські Корвінул, Динамо з Бухаресту та Рапід, італійські Пізу, Брешіа, Реджану та Інтер, турецькі Галатасарай і Бешикташ, а також російський Зеніт з Санкт-Петербурга.