Луческу зробили божевільну пропозицію в 10 млн євро: колишній тренер Динамо і Шахтаря категорично відмовився

Переглядів 5673
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
3 голоси
Луческу зробили божевільну пропозицію в 10 млн євро: колишній тренер Динамо і Шахтаря категорично відмовився
Мірча Луческу. Фото: ФК Динамо
Колишній головний тренер донецького Шахтаря та київського Динамо Мірча Луческу відхилив неймовірно грошовиту пропозицію щодо продажу земельної ділянки.

Досвідчений румунський 78-річний тренер Мірча Луческу, який наразі знаходиться без клубу, продовжує займатися ринком нерухомості на батьківщині.

Вже близько трьох десятиліть Містер є власником земельної ділянки площею шість гектарів в Яссах, розташованої неподалік від готелю Pleiada. Луческу має там фруктовий сад, але ця земля вже давно стала справжньою мішенню для забудовників.

Позиція Мірчі стосовно продажу цієї ділянки є категоричною. Тренерові навіть надходила пропозиція у розмірі 10 млн євро, однак він відповів відмовою, повідомляє румунське видання Cancan.

Район, у якому знаходиться фруктовий сад Луческу, є одним з найелітніших в Яссах. На його місці мільйонери хотіли б побудувати вілли або мініквартал. 

Відмова від такої солідної пропозиції пояснюється також тим, що Мірча є найбагатшим румунським тренером. Наразі його статки оцінюються приблизно у 37 млн євро. 

  • Останнім місцем роботи Луческу було київське Динамо (2020-2023).
  • Також в Україні румунський фахівець працював у донецькому Шахтарі (2004-2016).
  • На чолі обох українських грандів Луческу всього виграв 25 трофеїв: дев'ять чемпіонатів України, сім національних Кубків та вісім Суперкубків країни, а також Кубок УЄФА.
X