Лунін або Кепа: Анчелотті зробив вибір на матч Реала проти Бетіса у Ла Лізі

Переглядів 1288
Кепа Арісабалага та Андрій Лунін. Фото: Google
Головний тренер Реала Карло Анчелотті оголосив стартовий склад «вершкових» на гру 16-го туру іспанської Ла Ліги проти Бетіса. Український воротар королівського клубу Андрій Лунін розпочне матч з перших хвилин.

Схоже, Карло Анчелотті дослухався до фанатів Реала, які протягом тижня відчайдушно просили його залишити українського воротаря  Андрія Луніна основним. Принаймні, поки на лікарняному перебуває Тібо Куртуа.

Сьогодні, 9 грудня, о 17:15 за київським часом, Реал на виїзді зіграє проти Бетіса. І цю гру з перших її хвилин розпочне й наш співвітчизник Андрій Лунін.

Стартовий склад Реала на гру проти Бетіса:

Воротар: Лунін

Захисники: Менді, Алаба, Рюдігер, Васкес

Півзахисники: Беллінгем, Кроос, Модрич, Вальверде

Нападники: Родріго, Діас

• Після перемоги над Гранадою в 15-му турі (2:0), Реал продовжує перебувати на першому щаблі в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги. В активі «вершкових» 38 очок.
  • Андрій Лунін в поточному сезоні зіграв за Реал в семи поєдинках в усіх офіційних турнірах: чотири пропущених голи, чотири матчі «на нуль».
  • Transfermarkt оцінює 24-річного українця в п’ять мільйонів євро.