Черговий «сухий» матч на очах у Кепи: Лунін провів останню гру за Реал перед поверненням іспанця в основу

Переглядів 15658
6 голосів
У матчі 15-го туру чемпіонату Іспанії Реал Мадрид приймав Гранаду. Команда українського голкіпера Андрія Луніна святкувала впевнену домашню перемогу (2:0).

У суботу, 2 грудня, мадридський Реал приймав Гранаду в матчі 15-го туру іспанської Ла Ліги. Український голкіпер Андрій Лунін розпочав матч у стартовому складі господарів та провів на полі усі 90 хвилин.

Головний тренер Реала Карло Анчелотті вже заявив, що в наступному матчі Ла Ліги ворота мадридців захищатиме Кепа Аррісабалага. На цій грі іспанець вперше за п'ять зустрічей був присутній на лаві запасних.

Рахунок у грі було відкрито на 26-й хвилині поєдинку. Тоні Кросс виконав неймовірну передачу у штрафний майданчик, розрізавши оборону Гранади, де свою спритність проявив Браїм Діас, який відправив м'яч у ворота.

У другому таймі Реал подвоїв перевагу. Діаз нав'язав боротьбу в чужому штрафному майданчику після чого захисник Гранади невдало вибив м'яч прямісінько на Родріго, який своїм ударом встановив остаточний рахунок у грі.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Пабло Гонсалеса Фуертеса зафіксував перемогу команди Луніна на «Сантьяго Бернабеу» у Мадриді.

Ла Ліга. 15-й тур

Реал – Гранада – 2:0 (0:0)

Голи: Діас, 26, Родріго, 57

• У нинішньому сезоні Лунін провів сім матчів, у яких пропустив чотири голи.
  • Мадридський клуб після цієї перемоги очолив турнірну таблиці Ла Ліги, випереджаючи Жирону за додатковими показниками.
  • Контракт 24-річного воротаря з Реалом чинний до 30 червня 2024 року.