Лунін і Куртуа: Анчелотті повідомив неприємну новину щодо перспектив українця в Реалі

Переглядів 9904
Карло Анчелотті та Андрій Лунін. Фото: ФК Реал
Головний тренер мадридського Реала Карло Анчелотті після матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з німецьким Лейпцигом (1:1) розповів про кадрові проблеми команди.

Карло Анчелотті повідомив, що чекає на повернення голкіпера Тібо Куртуа після травми, який є конкурентом українця Андрія Луніна.

«Ми втратили свіжість. Ось що з нами не так. І є певна психологічна втома. Ми повернемося краще після перерви у чемпіонаті на матчі національних збірних. І я думаю, що Мілітао та Куртуа вийдуть до чвертьфіналу», – приводить слова Анчселотті видання Marca.

Відновлення Тібо Куртуа після надважкої травми хрестоподібних зв'язок перебуває на фінішній прямій. Напередодні бельгієць вже навіть потренувався у загальній групі Реала, перед домашнім матчем-відповіддю 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Лейпцига.

• Лунін у цьому сезоні взяв участь у 21 матчі мадридців: 17 пропущених м'ячів, дев'ять ігор «на нуль».
  • Свій наступний матч Реал проведе 10 березня проти Сельти в рамках чемпіонату Іспанії. Початок гри о 19:30 за Києвом.