Лунін вперше зіграв за Реал у США і майже одразу пропустив: як завершився матч проти Мілану екстренера Шахтаря

Переглядів 1755
Андрій Лунін. Фото: Getty Images
Реал Мадрид провів свій перший відкритий товариський матч цього літа, зігравши у США проти Мілану. Андрій Лунін вийшов у другому таймі та пропустив вирішальний гол.

У четвер першого серпня у Чикаго Реал Мадрид зіграв проти Мілану в рамках товариського поєдинку. Зустріч закінчилася перемогою команди Паулу Фонсеки з рахунком 1:0.

Андрій Лунін вийшов на поле одразу після перерви, замінивши Тібо Куртуа і відігравши останні 45 хвилин.

У першому таймі команди обійшлися без голів, однак після серії замін італійський колектив усе ж таки зміг відкрити рахунок. З передачі Маттіа Лібералі голом відзначився Самуель Чуквезе, який раніше забивав Реалу в складі Вільярреалу.

Товариський матч.

Мілан – Реал Мадрид – 1:0

Гол: Чуквезе (55')

• Цей матч став для мадридців першим відкритим у новому сезоні і в рамках турне у США, а до цього вони у закритому поєдинку обіграли Альбасете (3:0).
  • Далі на команду Карло Анчелотті очікують зустрічі з Барселоною (04.08) та Челсі (07.08).
  • Перша офіційна гра Мадрида відбудеться 14 серпня у Варшаві, де разом з Аталантою вони розіграють Суперкубок УЄФА.
  • Нагадаємо, що головний тренер Мілану Паулу Фонсека з 2016-го по 2019 рр. очолював Шахтар.