Малиновський не врятував Аталанту від першої поразки в Серії А проти Лаціо: Саррі тактично переграв Гасперіні

Переглядів 2596
Руслан Маліновський. Фото: Google
Аталанта Руслана Малиновського в домашньому поєдинку 11-го туру Серії А не змогла подужати Лаціо в рідних стінах. Матч завершився з рахунком 0:2.

Римляни не дозволили супернику зіграти супернику у свій футбол, створюючи по ходу зустрічі некомфортні умови. Команда Мауріціо Саррі двічі відзначилася в кожному з таймів.

На десятій хвилині рахунок відкрив Маттія Дзакканьї, який відгукнувся на простріл Педро, заскочивши зненацька оборонців суперника. На початку другої половини зустрічі Феліпе Андерсон подвоїв перевагу Лаціо у рахунку, що дозволило столичному клубу грати по рахунку та довести матч до першої поразки Аталанти у цьому сезоні.

Наприкінці зустрічі Аталанта залишилася вдесятьох після вилучення форварда Луїса Муріеля, який отримав друге попередження.

Цього разу наставник Аталанти Джан П'єро Гасперіні надав час Руслану Малиновському, який з'явився на полі по перерві, але кадрова зміна не допомогла Аталанті бодай скоротити відставання у рахунку. Зазначимо, що цього сезону  Малиновський зіграв дев'ять матчів, у яких відзначився голом і асистом.

Перемога дозволила Лаціо обійти Аталанту в турнірній таблиці, випереджаючи команду з Бергамо на два очки. 30 жовтня Аталанта проведе наступний матч проти Емполі, а Лаціо вдома прийматиме Салернітану.