Малиновський провів повний матч за Дженоа: як завершився поєдинок і які оцінки виставили Руслану

Переглядів 1187
Руслан Малиновський. Фото: Getty Images
Дженоа зіграла проти Торіно у матчі 20-го туру чемпіонату Італії. Руслан Малиновський вийшов у старті, а його команда здобула один бал. Відомі оцінки українця від статистичних порталів.

У суботу, 13 січня, Дженоа на своєму полі провела поєдинок 20-го туру Серії А проти Торіно. Матч закінчився внічию із рахунком 0:0.

Український півзахисник Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі господарів та провів на полі усі 90 хвилин хвилин, отримавши жовту картку на 77-й.

Незважаючи на те, що гості більше володіли м'ячем (58/42%), саме Дженоа нанесла більше ударів по воротах суперника (11/6), однак жоден з них не став гольовим.

Це перша нульова нічия в цьому сезоні для команди Малиновського.

Серія А. 20-й тур.

Дженоа – Торіно – 0:0

Популярні статистичні портали оцінили виступ хавбека збірної України в цьому матчі, виставивши наступні бали Малиновському:

• SofaScore – 7.2/10;
  • WhoScored – 6.8/10.

Через цю нічию Дженоа втратила можливість наблизитися до Монци у турнірній таблиці, а Торіно не зумів обійти діючих чемпіонів Наполі.

• Наразі генуезці посідають 12 сходинку, маючи 22 набраних очки.
  • Туринці, в свою чергу, йдуть 10-ми, набравши вже 28 пунктів.
  • Малиновський виступає у Дженоа на правах оренди з Марселя з можливістю подальшого викупу.
  • Контракт українця з французьким клубом розрахований до 30 червня 2026 року.
  • В цій кампанії Руслан провів вже 19 поєдинків, забив два голи і віддав стільки ж асистів.
  • В наступному матчі 21 січня Дженоа на виїзді зіграє проти Салернітани.