Малиновський зіграв повністю матч Серії А: відома оцінка українця за виїзну зустріч

Переглядів 8152
4 голоси
Руслан Малиновський. Фото: Google
Український півзахисник Руслан Малиновський взяв участь у поєдинку чемпіонату Італії між Болоньєю та Дженоа, в якому було зафіксовано нічию 1:1.

Шостого січня в рамках 19 туру італійської Серії А Болонья на своєму полі приймала Дженоа українця Руслана Малиновського.

Наставник генуезців Альберто Джилардіно українського легіонера випустив у старті на цей поєдинок. У підсумку півзахисник збірної України зіграв повністю зустріч.

Дженоа вийшов уперед, завдяки голу Альберта Гюдмундссона на 20 хвилині. Коли здавалося, що команда Малиновського візьме три очки, Лоренцо де Сільвестрі вирівняв становище, забивши м'яч на 90+5 хвилині.

Від порталу статистики WhoScored Малиновський отримав оцінку 6,4. Це один із найнижчих балів серед усіх футболістів Дженоа, які вийшли на поле в основі. Також 6,4 отримав Екубан. А оцінку 6,2 було поставлено Сабеллі.

• Генуезька команда на даний момент із 21 очком у активі посідає 12 місце в турнірній таблиці Серії А.
  • Наступний матч Дженоа зіграє 13 січня проти Торіно.
  • Також на команду Малиновського цього місяця чекають матчі проти Салернітани (21.01) та Лечче (28.01).