Ман Сіті здолав Челсі з Мудриком у півфіналі Кубка Англії: Сілва реабілітувався за незабитий пенальті Луніну

Переглядів 996
4 голоси
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
У півфінальному матчі Кубка Англії Манчестер Сіті зустрічався із лондонським Челсі, за який виступає Михайло Мудрик. Поєдинок закінчився перемогою «містян» із рахунком 1:0.

Сьогодні, 20 квітня, відбувся півфінал Кубка Англії між Манчестер Сіті та Челсі. Михайло Мудрик розпочав гру у запасі синіх.

Команди довго не створювали гостроти біля воріт один одного, але в кінцівці тайму був небезпечний момент у Челсі. Палмер після дивовижного індивідуального проходу завдав перспективного удару в лівий нижній кут воріт, але Штефан Ортега запобіг голу.

Все той же Палмер міг відкривати рахунок у дебюті другого тайму після чудової передачі у штрафний майданчик, але воротар суперника видав блискучий сейв.

Сіті вперше відповів у цьому матчі, коли Фоден знайшов вільний простір у карному майданчику і швидко пробив у лівий нижній кут воріт, але голкіпер Челсі показав свою майстерність.

Михайло Мудрик з'явився на полі на 79-й хвилині матчу. І вже через п'ять хвилин Челсі пропустив. Бернарду Сілва першим дістався до м'яча в штрафному майданчику та переграв голкіпера ударом у правий нижній кут воріт. Відзначимо, що саме португалець був одним із футболістів Ман Сіті, який не зміг забити Луніну у серії пенальті в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу Манчестер Сіті.

Кубок Англії, півфінал

Манчестер Сіті - Челсі - 1:0

Гол: Сілва, 84

• У фіналі Кубка Англії Ман Сіті зіграє із переможцем пари Ковентрі - Манчестер Юнайтед.
  • Мудрик у нинішньому сезоні зіграв за Челсі 35 матчів у всіх офіційних турнірах: шість голів, дві результативні передачі.
  • Свій наступний поєдинок сині проведуть проти Арсеналу (23.04).