Лунін потягнув два пенальті Ман Сіті і вивів Реал у півфінал Ліги чемпіонів: огляд матчу з геройством українця

Переглядів 5779
4 голоси
Андрій Лунін. Фото: ФК Реал Мадрид
Реал з Андрієм Луніним зіграв другий матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти Манчестер Сіті. Результат визначився у серії пенальті, де сильнішими були підопічні Карло Анчелотті.

У середу, 17 квітня, мадридський Реал в гостях провів матч-відповідь проти Манчестер Сіті в рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Зустріч закінчилася внічию з рахунком 1:1, а у серії пенальті виграла команда з Іспанії.

Андрій Лунін вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 120 хвилин та серію пенальті.

Після нічиї з рахунком 3:3 у першому матчі, в цій грі мадридська команда показала активний початок і швидко відкрила рахунок завдяки голу Родріго Гоеса.

Ман Сіті великий відрізок часу атакував та у підсумку домігся свого, коли Кевін Де Брейне зрівняв рахунок.

Відео голів та сейвів Луніна дивіться в нашому телеграм-каналі

Гра перейшла у екстратайми, де сильнішого не було, тому після 120 хвилин інтенсивного футболу команди пробили серію пенальті, а виграли її підопічні Карло Анчелотті та особисто Лунін, який взяв два удари.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу.

Манчестер Сіті – Реал Мадрид – 1:1 (пен. 3:4)

Голи: Де Брейне (76') – Родріго (12')

• У півфіналі Реал зустрінеться з Баварією, яка пройшла Арсенал Олександра Зінченка (1:1, 1:0).
  • В іншому півфіналі зіграють ПСЖ та Боруссія Дортмунд, які обіграли Барселону та Атлетіко Мадрид відповідно.
  • Лунін в нинішньому сезоні провів 27 поєдинків у всіх турнірах, пропустив 23 голи та має 12 матчів «на нуль».
  • Контракт українця розрахований до 30 червня 2025 року.