Манчестер Сіті сенсаційно поступився у фіналі кубка Англії: «‎червоні дияволи» залишили Гвардіолу без трофея

Переглядів 1390
Манчестер Юнайтед. Фото: Google
Манчестер Юнайтед обіграв свого принципового суперника Манчестер Сіті у фіналі Кубка Англії із рахунком 2:1. Через цей результат Челсі Михайла Мудрика виступатиме в Лізі конференцій.

Сьогодні, 25 травня, відбувся фінальний поєдинок Кубка Англії, у якому Манчестер Сіті зустрічався із Манчестер Юнайтед.

У середині першого тайму рахунок відкрив Гарначо, скориставшись помилкою воротаря та захисника МС, забивши у порожні ворота. Під кінець тайму швидка контратака завершилася влучним пасом Бруну на Мейну, і той подвоїв перевагу МЮ – 2:0.

У другому таймі Ман Сіті одразу перейшов у наступ, але оборона МЮ трималася стійко. Наприкінці матчу Доку зміг прорватися до воріт і скоротити відставання, але цього виявилося замало. Манчестер Юнайтед утримав перевагу та завоював трофей, не давши команді Гвардіоли перевести гру в екстра-тайм.

Кубок Англії. Фінал

Манчестер Сіті – Манчестер Юнайтед – 1:2

Голи: Доку, 87 – Гарначо, 30, Мейну, 39

• Після цього результату Челсі Михайла Мудрика зіграє в Лізі конференцій.
  • Манчестер Юнайтед посів восьме місце в АПЛ, а команда Гвардіоли стала чемпіоном.