«Маєш звинувачувати себе»: Почеттіно назвав винних у поразці Челсі від Брентфорда

Переглядів 9155
Маурісіо Почеттіно. Фото: Google
Головний тренер лондонського Челсі Маурісіо Почеттіно прокоментував підсумок матчу десятого туру англійської Прем'єр-ліги проти Брентфорда (0:2).

Маурісіо Почеттіно коментуючи домашню поразку від Брентфорда (0:2) в матчі 12-го туру АПЛ не став шукати винних окрім себе та своїх підопічних.

«Аналіз очевидний – у першому таймі ми мали забивати, але не забили. Все просто. Коли ти домінуєш та створюєш моменти, то маєш забивати. Якщо не забиваєш, маєш звинувачувати себе.

Не були наполегливими і холоднокровними перед воротами. Іноді потрібно й трохи фарту. В другому таймі не можна пропускати такі голи. Це наша помилка, і саме тому ми програли матч», – наводить слова Почеттіно пресслужба Челсі.

• Після поразки від Брентфорда Челсі опустилось на одну позицію і нині займає 10-й щабель в турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги.
  • В наступному турі сині зійдуться в лондонському дербі з Тоттенхемом. Поєдинок заплановано на 6 листопада. Початок гри о 22:00.
  • Серед тижня, 1-го листопада, команда Маурісіо Почеттіно також зіграє поєдинок 1/8 фіналу Кубка футбольної ліги проти Блекберна. Гри розпочнеться о 21:45 за київським часом.