«Маю побоювання за друзів в Україні»: володар «Золотого м'яча» розповів про своє ставлення до війни

Переглядів 1161
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
«Маю побоювання за друзів в Україні»: володар «Золотого м'яча» розповів про своє ставлення до війни
Христо Стоїчков. Фото: Google
Екс-нападник Барселони за збірної Болгарії Христо Стоїчков висловився з приводу російсько-української війни, з початку якої минуло сім місяців.

Найвидатніший болгарський футболіст зізнався в інтерв'ю шоу «Арена Спорт», що має побоювання з приводу війни. Стоїчков має сподівання, що ситуація прийде до мирного вирішення.

«Я завжди боровся за мир, тому що немає нічого кращого, ніж розуміння, що люди з різних куточків світу сидять і розмовляють один з одним. Що несе нам війна, злидні? Тільки лиха. Немає нічого кращого за свободу, мир і любов. Звичайно, я маю побоювання з приводу війни. Багато моїх друзів – в Україні». – підкреслив Стоїчков.

Нагадаємо, Стоїчков зробив собі ім'я у футболі за виступами в софійському ЦСКА, Барселоні та збірній Болгарії, в складі якої став півфіналістом ЧС-94 року в США. За підсумками того року Стоїчков посів перше місце у номінації на «Золотий м'яч».

Раніше головний тренер Динамо Мірча Луческу висловився, як війна стала одним з факторів ігрової кризи, в яку потрапили кияни.