«Мене мало не знудило»: українська арбітриня розповіла, що її шокувало в Італії при зустрічі з росіянами

Переглядів 691
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Мене мало не знудило»: українська арбітриня розповіла, що її шокувало в Італії при зустрічі з росіянами
Софія Причина. Фото: Google
Українська арбітриня Софія Причина висловилася з приводу своєї випадкової зустрічі із російськими туристами під час своєї поїздки до Італії.

Українська арбітрка Софія Причина, отримавши статус арбітра ФІФА, вирішила відзначити цю подію поїздкою до Італії. 

Протягом візиту 25-річна львів'янка відвідала матч Серії А між Болоньєю та Дженоа. Однак на шляху до стадіону їй довелося зіштовхнутися із російськими туристами.

Про побачене у громадському транспорті Софія Русланівна поділилася у своєму Instagram.

«Поруч зі мною сидить жінка та її 30-річний синок. Якоїсь миті маманя дістає три-чотири євро і дає 100-кілограмовому синочку зі словами "поп'єш капучинку в центрі. Мене мало не знудило».

Внаслідок цього досвіду арбітриня зробила два висновки та поділилася ними із своїми підписниками.

«Українці, спілкуйтесь хоча б за кордоном українською мовою, щоби вас можна було відрізнити від свиней. Чоловіки, будьте самодостатніми, тому що такі ситуації викликають лише огиду», — написала Причина.

  • Цього року арбітриня дебютувала в УПЛ. Сталося це у матчі Зоря – ЛНЗ (1:2), в якому Геннадій Пасіч відзначився переможним дублем. На даний момент це єдиний поєдинок Причини в Прем'єр-лізі.
  • Дівчина народилася 11 травня 1998 року, а у 2021 році розпочала обслуговувати футбольні матчі чемпіонату України у Другій та Першій лігах. З 2023 року вона також обслуговує матчі Кубка України.