«Ми більше не залежимо від себе»: Мічел розізлився на нічию Жирони і виніс вердикт Довбику, Циганкову і Ко

Переглядів 21861
10 голосів
Мічел Санчес. Фото: ФК Жирона
Головний тренер Жирони Мічел Санчес прокоментував нічийний результат матчу Ла Ліги проти Алавесу. Каталонці упустили перемогу над 99-й хвилині.

У п'ятницю, 10 травня, Жирона в гостях зіграла внічию проти Алавесу із рахунком 2:2 у матчі 35-го туру чемпіонату Іспанії. Каталонці вигравали 2:1 до 99-ї хвилині, після чого упустили перемогу та втратили два бали.

Артем Довбик та Віктор Циганков вийшли у стартовому складі Жирони на цю зустріч – обидва українці зробили по результативній передачі.

Головний тренер каталонського колективу Мічел Санчес відреагував на такий результат.

«Це була напружена гра, в першому таймі ми не домінували в перехідний фазах, але навіть при цьому я думаю, що ми були кращими й вели гру туди, куди хотіли.

У другому таймі у нас були дуже хороші п'ятнадцять хвилин, в яких ми повинні були забивати й робити рахунок 3:1. Коли ти не закриваєш суперника на їхній половині поля, вони починають тиснути на тебе».

Окрім цього, спеціаліст висловився стосовно справедливості цієї нічиї та згадав про боротьбу за друге місце з Барселоною.

«Результат справедливий, тому що в підсумку обидві команди забили по два м'ячі, але я думаю, що гра була ближчою до нашої перемоги. Це злить, тому що це сталося в кінці гри, але були ігри, де ми це робили, це футбол.

Друге місце? Ми більше не залежимо від себе, Барса посяде друге місце, якщо виграє всі чотири матчі. Почекаймо і подивимося, що станеться. У нас була перевага, але ми нею не скористалися», – приводить слова Мічела видання Marca.

• Наразі Жирона посідає другу сходинку в турнірній таблиці Ла Ліги, маючи 75 очок.
  • У Барселони 73 бали, однак 13 травня вони приймуть Реал Сосьєдад.
  • Довбик в нинішньому сезоні зіграв у 36 матчах, забив 20 голів та віддав дев'ять асистів.
  • Циганков у свою чергу вийшов на поле 31 раз, відзначившись шістьма м'ячами та п'ятьма результативними передачами.