«Ми кричали як у дитинстві»: Шевченко розповів анекдотичну історію з власного життя про Бекхема і Мальдіні

Переглядів 33968
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
3 голоси
«Ми кричали як у дитинстві»: Шевченко розповів анекдотичну історію з власного життя про Бекхема і Мальдіні
Андреа Пірло, Андрій Шевченко та Паоло Мальдіні. Фото: ФК Мілан
Легендарний український ексфорвард італійського Мілана Андрій Шевченко поділився цікавою історією, в якій фігурують його зіркові одноклубники.

Колишній форвард Мілана (1999-2006, 2008-2009) Андрій Шевченко пригадав веселу історію про те, як він проводив свій вільний час разом з зірками тієї команди.

«Будинок знаходився на вулиці Равіцца, поблизу Сан-Сіро. Одного вечора я, Бекхем, Фаваллі та Неста зіграли в футбол у саду. Час від часу м'яч опинявся на газоні мого сусіда, по інший бік стіни. Коли це траплялося, ми кричали «м'яч», як у дитинстві, але ніхто не реагував».

Через крик, який йшов від гри в саду до Шевченка постукався сусід.

«Ми не були зовсім тихими й, можливо, трохи кричали. Одного разу пролунав дзвінок у двері. Ми перезирнулися і подумали: «Так, можливо, хтось сердиться через шум, який ми створюємо і прийшов розповісти нам».

Проте виявилося, що тим самим сусідом українського форварда був його зірковий одноклубник Паоло Мальдіні.

«Як і очікувалося, коли ми відчинили двері, там був мій сусід. З чотирма повітряними кулями в руках. Він виглядав як жонглер і не дуже щасливий. «Вибачте, хлопці, це ваші?». «Так, Паоло»... Мій сусід був Мальдіні».

Зрештою Мальдіні й сам захотів приєднатися до гри разом з іншими футболістами Мілана.

«Ми розреготалися. Ми щойно знайшли нового учасника для нашої імпровізованої гри. «Я хотів би грати в обороні, якщо можливо...», – наводить слова Шевченка з його власної книги Pianeta Milan.

  • Загалом Шевченко провів 322 поєдинки за Мілан, в яких забив 175 голів та оформив 46 асистів.
  • Крім Мілана (1999-2006, 2008-2009) український нападник також виступав за київське Динамо (1994-1999, 2009-2012) та лондонський Челсі (2006-2009).
  • У складі збірної України ексфорвард провів 111 матчів, у яких забив 48 голів.