Мічел і феєрія Довбика: реакція головного тренера Жирони на дубль українця і кінець його жахливої антисерії

Переглядів 36887
21 голосів
Мічел Санчес та Артем Довбик. Фото: Getty Images
Головний тренер Жирони Мічел Санчес після яскравої перемоги над Бетісом висловився стосовно двох голів Артема Довбика, який перервав безгольову ходу з восьми поєдинків.

У неділю, 31 березня, Жирона на своєму полі вирвала перемогу над Бетісом із рахунком 3:2 у матчі 30-го туру Ла Ліги.

Артем Довбик, як і Віктор Циганков, вийшов у стартовому складі. Форвард збірної України провів на полі усі 90 хвилин, відзначившись двома голами.

До цього поєдинку Довбик не забивав протягом восьми зустрічей поспіль в рамках Ла Ліги та Кубку Короля, однак тепер ця антисерія підійшла до свого завершення.

Відео голів Артема дивіться в нашому телеграм-каналі

Головний тренер Жирони Мічел Санчес висловився стосовно дубля українського нападника, який допоміг його команді закріпитися у зоні Ліги чемпіонів.

«Він думає про команду, як і Стуані. Вони першими починають пресингувати і шукають вільні зони, щоб дати команді можливість грати. Ні він, ні я не хвилювалися.

Якщо він зняв тягар з плечей, тим краще, але я завжди бачив у ньому хорошого гравця», – приводить слова спеціаліста видання Marca.

• Наразі Жирона посідає третє місце в турнірній таблиці Ла Ліги, маючи 65 набраних очок.
  • Довбик в цьому сезоні зіграв у 31 матчі в усіх турнірах, забив 16 голів та віддав сім асистів.
  • Він ділить першу сходинку бомбардирських перегонів з форвардом Осасуни Анте Будіміром та півзахисником Реалу Джудом Беллінгемом.
  • Циганков у цій кампанії має шість забитих м'ячів та чотири результативні передачі у 28 зустрічах Ла Ліги та Кубку Короля.
  • В наступному турі 13 квітня Жирона на виїзді зіграє проти мадридського Атлетіко у 31-му турі Прімери.