Мічел прокоментував гру Циганкова у матчі з Атлетіком: заява головного тренера Жирони

Переглядів 55909
10 голосів
Мічел Санчес. Фото: ФК Жирона
Головний тренер Жирони Мічел Санчес поділився своєю оцінкою виступу півзахисника Віктора Циганкова у матчі Ла Ліги проти Атлетіка, де українець відзначився голом.

У понеділок, 27 листопада, Жирона на своєму полі із рахунком 1:1 зіграла внічию з Атлетіком Більбао в матчі 14-го туру Ла Ліги.

Український крайній півзахисник Віктор Циганков вийшов у стартовому складі каталонців та провів на полі 85 хвилин.

Футболіст збірної України відзначився голом на 55-й хвилині, який став єдиним для його команди.

Відео голу Циганкова дивіться в нашому телеграм-каналі

Головний тренер Жирони Мічел Санчес висловився стосовно гри українця в цьому поєдинку в контексті інших футболістів.

«Зупинити Вільямсів і Сансета надзвичайно складно, і нашій команді неодноразово вдавалося це зробити, хоча в інших випадках, звісно, це було неможливо через їхню високу якість.

Те ж саме сталося у суперника з Савіньйо та Циганковим. І справа в тому, що чотири вінгери, які сьогодні грали – найвищого рівня», – приводить слова спеціаліста Estadio Deportivo.

• В нинішньому сезоні Циганков зіграв вже у 12 матчах Ла Ліги, в яких забив три голи та віддав два асисти.
  • Українець відзначається результативними діями вже три тури поспіль.
  • Після цього матчу Жирона посідає другу сходинку, маючи по 35 очок з мадридським Реалом, який йде першим.
  • В наступному турі другого грудня Жирона вдома зіграє проти Валенсії Романа Яремчука.