Мічел висловив прямі претензії Довбику, Циганкову і Ко за поразку Жирони: остаточний вердикт головного тренера

Переглядів 9247
6 голосів
Мічел Санчес. Фото: ФК Жирона
Головний тренер Жирони Мічел Санчес прокоментував домашню поразку в матчі Ла Ліги від Вільярреалу, звернувши увагу на проблеми із завершенням атак.

У вівторок, 14 травня, Жирона на своєму полі поступилася Вільярреалу із рахунком 0:1 у матчі 36-го туру чемпіонату Іспанії.

Артем Довбик та Віктор Циганков вийшли у стартовому складі на цей поєдинок, однак не зуміли завадити поразці каталонців.

Головний тренер Жирони Мічел Санчес прокоментував такий результат, звернувши увагу на атаку своєї команди.

«У футболі потрібно забивати голи. Протягом року ми багато забивали, але зараз... У першому таймі нам не вистачило завершення для домінування, яке ми мали. У другому таймі був не наш день біля воріт. Я думаю, що ми повинні були забивати в першому таймі.

Вони добре захищаються, а нам не вистачало завершення. Залишилося дві гри. Ми повинні завершити сезон якнайкраще. Ми повинні спробувати посісти третє місце. Ми не можемо розслаблятися в цій ситуації».

Спеціаліст більш детально пояснив, у чому саме була проблема Жирони в атаці в цій зустрічі.

«В першому таймі у нас було мало гольових моментів. Ми багато проходили правим флангом, але нам не вистачало агресії, щоб входити в штрафний майданчик і бути агресивними. Другим таймом я задоволений.

Ми пресингували, створювали, били, і у нас було більше присутності в штрафному. В першому таймі ми повинні були робити те саме, що і в другому. Іноді таке трапляється, але ми могли перемогти», – приводить слова Мічела видання Marca.

• Після цього матчу Жирона посідає третє місце в турнірній таблиці Ла Ліги, маючи 75 очок.
  • Довбик в нинішній кампанії зіграв 37 матчів, забив 20 м'ячів та зробив дев'ять асистів.
  • Циганков, в свою чергу, має 32 гри, шість голів та п'ять результативних передач.