Миколенко дочекався: Евертон вимучив перемогу і тріумфував в АПЛ вперше за чотири місяці

Переглядів 4619
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
Евертон зіграв домашній поєдинок проти Бернлі в рамках АПЛ. Віталій Миколенко вийшов у старті, а його команда здобула важливу перемогу із рахунком 1:0.

У суботу, шостого квітня, Евертон на своєму полі зіграв матч 32-го туру чемпіонату Англії проти Бернлі. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 1:0.

Український лівий захисник мерсисайдців Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин.

Ця гра була не дуже багатою на моменти, однак з одного Евертон все ж таки зумів витиснути гол – Домінік Калверт-Льюїн в кінці першого тайму подарував своїй команді три очки.

Після цього господарям допоміг і футболіст Бернлі Дара О'ши, який залишив гостей у меншості через пряму червону картку.

АПЛ. 32-й тур.

Евертон – Бернлі – 1:0

Гол: Калверт-Льюїн (45+2')

Вилучення: О'ши (67')

• Після цього матчу Евертон посідає 15 місце в турнірній таблиці АПЛ, маючи 29 очок та один поєдинок в запасі.
  • Зазначимо, що дана перемога стала для мерсисайдців першою в рамках чемпіонату з 16 грудня. Тоді також був обіграний Бернлі (2:0). Безпереможна серія тривала 13 поєдинків: шість нічиїх та сім поразок.
  • Бернлі в свою чергу йде 19-м з 19-ма заліковими пунктами в своєму активі.
  • Миколенко в нинішньому сезоні провів 31 матч в усіх турнірах, забивши два голи.
  • Контракт українського захисника з Евертоном розрахований до 30 червня 2026 року.
  • В наступному поєдинку 15 квітня мерсисайдці на виїзді зустрінуться з Челсі Михайла Мудрика.
  • На Бернлі 13 числа очікує домашній матч з Брайтоном Роберто Де Дзербі.