Миколенко не допоміг Евертону у першій грі сезону: «іриски‎» в меншості поступилися екскоманді Де Дзербі

Переглядів 51
У першому турі Англійської Прем’єр-ліги Евертон, кольори якого захищає Віталій Миколенко, розгромно програв Брайтону (0:3). Українець провів на полі увесь ігровий час, але результативними діями не відзначився.

Початок гри на «Гудісон Парк» був повністю за його господарями. На п’ятій хвилині Харрісон навіть змусив фанів «ірисок» скочити з власних місць забивши після подачі з кутового, але було зафіксовано положення поза грою і гол скасували.

Брайтон витримав стартову навалу і свою першу ж акцентовану атаку завершив голом: Янкуба Мінте продавив на фланзі Віталія Миколенка і віддав розкішний пас на Каору Мітому, який розстріляв Джордана Пікфорда.

По перерві Брайтон свою перевагу подвоїв. Засмутив «ірисок» ветеран АПЛ Денні Велбек, який покарав за обрізку Абдулає Дукуре.

Остаточно ж поховали шанси Евертона бодай на нічию ще один ветеран англійського футболу, оборонець «ірисок» Ешлі Янг, який заробив пряму червону та нападник Брайтона Сімон Адінгра, який своїм голом довів справу до погрому.

Зрештою, цілком закономірну перемогу святкував Брайтон, який у минулому сезоні, нагадаємо, тренував колишній тренер донецького Шахтаря Роберто Де Дзербі.

Англія. Прем’єр-ліга

1-й тур

Евертон – Брайтон – 0:3 (0:1)

Голи: Мітома, 26, Велбек, 56, Адінгра, 87.

Вилучення: Янг, 66.

• У наступному турі Евертон на виїзді зіграє проти Тоттенхема. Поєдинок у Лондоні запланований на 24 серпня. Початок гри о 17:00.
  • Брайтон у другому турі вдома прийматиме Манчестер Юнайтед. Матч відбудеться 24 серпня і розпочнеться о 14:30 за київським часом.