Миколенко продовжив катастрофічне падіння: Евертон у більшості втратив перемогу над клубом екстренера Шахтаря

Переглядів 884
Віталій Миколенко. Фото: Getty Images
Евертон на виїзді зіграв проти Брайтона Роберто Де Дзербі в рамках АПЛ. Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі, а його команда втратила перемогу.

У суботу, 24 лютого, Евертон в гостях зіграв проти Брайтона в рамках 26-го туру чемпіонату Англії. Матч закінчився внічию із рахунком 1:1.

Український лівий захисник мерсисайдців Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин.

Перший гол у матчі був забитий захисником «ірисок» Джаррадом Брантвейтом в середині другого тайму.

А через кілька хвилин після цього опорник господарів Біллі Гілмор отримав пряму червону картку та залишив команду Роберто Де Дзербі грати вдесятьох.

Однак в самому кінці зустрічі Льюїс Данк ударом головою зумів зрівняти рахунок та вирвати для Брайтона нічию.

АПЛ. 26-й тур.

Брайтон – Евертон – 1:1

Голи: Данк (90+5') – Брантвейт (73')

Вилучення: Гілмор (81')

• Після цього матчу Евертон посідає 17 місце в турнірній таблиці, маючи 21 бал враховуючи штраф у 10 очок за порушення фінансових правил АПЛ.
  • Зазначимо, що підопічні Шона Дайча не перемагают вже протягом дев'яти поєдинків поспіль в чемпіонаті (з 16 грудня): чотири поразки та п'ять нічиїх.
  • Брайтон в свою чергу йде сьомим, набравши вже 39 залікових пунктів.
  • Миколенко в нинішньому сезоні провів вже 27 поєдинків, забивши два голи, а його контракт розрахований до 30 червня 2026 року.
  • Де Дзербі працював у Шахтарі з літа 2021 року по літо 2022-го, вигравши Суперкубок України, після чого він розірвав контракт з «гірниками» і у вересні 2022 року очолив Брайтон.
  • В наступному матчі другого березня Евертон в рамках АПЛ вдома зустрінеться з Вест Гемом, а «чайки» у Кубку Англії 28 лютого зіграють на виїзді з Вулвергемптоном.