Мілевський зв’язався з торгівцем наркотиками і фільмами для дорослих: журналісти розкрили нових друзів Артема

Переглядів 20376
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
6 голосів
Мілевський зв’язався з торгівцем наркотиками і фільмами для дорослих: журналісти розкрили нових друзів Артема
Артем Мілевський та Третьяк. Фото: Instagram
Артем Мілевський розповів про те, що у нього вдома були проведені обшуки. Відомі журналісти відреагували на цю інформацію та поділились деталями.

Нещодавно колишній нападник збірної України Артем Мілевський поділився інформацією про те, що у його будинку провели обшук.

Спортивний журналіст Сергій Болотніков прокоментував цю новину, натякнувши на ймовірного винуватця таких подій.

«Я коли вперше почув цю новину, подумав що це знову якийсь прикол, як Мілевського вже фейково затримували СБУ-шники кілька років тому.

Друга думка у мене була, що це якось пов'язано з його дружбаном капером, тому що хата явно не Мілевського, бо у нього немає свого житла. А тут якийсь розкішний будинок, куди прийшли оці силовики і явно це не до Мілевського в гості прийшли».

Його колега Андрій Сеньків детально розповів про цю людину.

«Цей капер дуже цікавий персонаж, прізвище Третьяк, кличка – «Палич». Людина, яка займалася організацією договірних матчів, є навіть сюжет травня 2018 року – він був тією особою, яка напряму писала футболістам різних команд з пропозицією злити матч або дати певний результат.

І ось приклад з того сюжету як раз про те, що він писав гравцям однієї з молодіжних команд Карпат про те, що треба злити київському Динамо з різницею в два м'ячі і буде ось така сума, а якщо ви не погодитесь, то судді вас просто приб'ють».

Журналіст також додав, чим закінчилася та історія з Карпатами.

«У підсумку вони відмовились і судді їх дійсно прибили, після чого він написав гравцям, що треба було по-хорошому. Дійшло до того, що йому взагалі довелося тікати з країни. Як він повернувся, чому його не затримують – невідомо.

Він на волі і займається не дуже чистими речами. Тому я би не був спокійним, що Мілевський у надійних руках».

Болотніков, окрім цього, поділився ще однією важливою деталлю з цієї ситуації.

«Як мені вдалося з'ясувати, джерела в поліції розповіли, що справа не в цьому «Паличі», ще є один мутний персонаж, який підозрюється в торгівлі наркотиками і порно. Він виїхав закордон, а свій будинок здає Мілевському.

І ось туди прийшли силовики з обшуками, тому Мілевський звісно ні в чому не винен, але замішаний от в такій історії. Мілевського рятували від алкоголю, а треба було від його оточення», – сказав журналісти в ефірі ютуб-каналу «КДК».

  • Наразі Мілевський займається нефутбольною діяльністю, розпочавши стріми на популярній платформі Twitch.
  • В Україні екснападник виступав за такі команди, як Борисфен-2, київське Динамо та Минай.
  • За кордоном він грав у складі Газіантепспора, Хайдука, Спліта, Конкордії, Тосно, Динамо-Брест та Кішварди.
  • У збірній України з 2006-го по 2012 роки Артем провів 50 матчів, забив вісім голів і віддав чотири асисти.
X