Модріч або Лунін: Анчелотті здивував вибором головного героя переможного матчу з Севільєю

Переглядів 2371
Карло Анчелотті та Андрій Лунін. Фото: Getty Images
Реал вирвав перемогу над Севільєю завдяки пізньому голу Луки Модріча, однак головний тренер мадридської команди особисто подякував за цей результат Андрію Луніну.

У неділю, 25 лютого, Реал Мадрид вдома мінімально переміг Севілью із рахунком 1:0 у матчі 26-го туру Ла Ліги завдяки голу Луки Модріча.

Український голкіпер господарів Андрій Лунін вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин, у другому таймі врятувавши свою команду.

Відео сейву Луніна дивіться в нашому телеграм-каналі

Ла Ліга нагородила званням найкращого гравця матчу автора єдиного голу Модріча, однак головний тренер Реалу Карло Анчелотті був іншої думки.

За повідомленням видання Real Madrid Exclusivo, після поєдинку італієць підійшов до Луніна та подякував за перемогу саме йому.

«Я хочу, щоб ти знав, що ми перемогли завдяки тобі», – приводить слова спеціаліста портал.

Також джерело зазначило, що рішення зробити українця основним до повноцінного повернення Тібо Куртуа вже 100-відсоткове, ні у кого немає жодних сумнівів.

• В нинішньому сезоні Лунін зіграв вже у 19 матчах в усіх турнірах, пропустив 14 голів і має дев'ять поєдинків «на нуль».
  • Контракт українського воротаря з мадридцями розрахований до 30 червня 2025 року.
  • Реал наразі посідає перше місце у Ла Лізі, маючи 65 очок після 26 турів.
  • Вже другого березня мадридці в гостях зустрінуться з Валенсією Романа Яремчука.