Мудрик дізнався суперника Челсі в чвертьфіналі Кубка Англії: фанів чекає битва грандів АПЛ

Переглядів 407
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
У середу, 28 лютого, після завершення всіх матчів 1/8 фіналу Кубка Англії, було проведено жеребкування наступного етапу турніру, в якому бере участь лондонський Челсі з українським вінгером Михайлом Мудриком.

Півзахисник Михайло Мудрик відзначився голом у матчі проти Лідса, допомігши Челсі здобути перемогу з рахунком 3:2 на домашньому полі в рамках 1/8 фіналу Кубка Англії та пройти в наступний етап турніру.

Після закінчення гри стали відомі всі пари 1/4 фіналу кубкового турніру. Команда українця отримала в суперники Лестер, який займає лідируючу позицію в Чемпіоншипі.

Особливо відзначимо битву грандів АПЛ – Ліверпуля та Манчестер Юнайтед.

Результати жеребкування 1/4 фіналу Кубка Англії:

• Челсі - Лестер;
  • Манчестер Юнайтед – Ліверпуль;
  • Манчестер Сіті - Ньюкасл;
  • Вулверхемптон - Ковентрі.

Матчі 1/4 фіналу Кубка Англії заплановано на 16-17 березня.

• Михайло Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 27 матчів у всіх офіційних турнірах: п'ять голів, три результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює українця рівно в 40 мільйонів євро
  • Наступний матч команда Маурісіо Почеттіно зіграє 2 березня в рамках АПЛ проти Брентфорда Єгора Ярмолюка. Початок гри запланований на 17:00.