Мудрик і гол Ліверпуля: відомий коментатор розповів, чому українця не можна робити крайнім у поразці Челсі

Переглядів 411
Михайло Мудрик і Вірджил ван Дейк. Фото: Reuters
Відомий коментатор телеканалів Setanta Sports Ігор Бойко розібрав епізод з переможним голом Ліверпуля у фіналі Кубка ліги, який було забито з-під вінгера Челсі Михайла Мудрика.

У неділю, 25 лютого, Челсі програв Ліверпулю (0:1) в овертаймі фінального поєдинку за Кубок ліги.

Український вінгер синіх Михайло Мудрик з'явився на полі на 90-й хвилині та відзначився тим, що саме з-під нього капітан мерсисайдців Вірджил ван Дейк забив вирішальний гол, перегравши його на кутовому.

Відео вирішального голу ван Дейка

Відомий коментатор телеканалів Setanta Sports Ігор Бойко розповів, чому не слід звинувачувати Мудрика у пропущеному голі, опублікувавши у підтвердження своєї тези відео.

«У Челсі була підготовка до кутових саме такою, що вінгери мають закривати ближню штангу, тоді як усі більш-менш високі та вмілі в повітрі грали персонально чи в тих зонах, де їхній зріст та вміння потрібні.

З цим не було проблем саме до того моменту, поки передача не пішла саме туди».

Бойко вважає, що переможний гол Ліверпуля – заслуга ван Дейка, а не стільки вина Мудрика.

«Виявилося, що вінгер (а, можливо, саме Мудрик) може помилятися та бути тим, кого, зрештою, переграють. Завжди має бути хтось винним: той, хто не зіграв у своїй зоні, той, хто його туди поставив, той, хто не добіг з ван Дейком.

У цьому випадку вирішальним моментом став рух саме ван Дейка. Іноді, це просто гарна дія гравця атаки», – написав Бойко у телеграм-каналі «Противний голос».

• Мудрик цього сезону провів вже 26 зустрічей, забив чотири голи й віддав дві результативні передачі.
  • У турнірній таблиці АПЛ Челсі йде на 11 місці, маючи 35 очок за 25 зіграних турів.
  • Наступну гру команда українця проведе 28 лютого в Кубку Англії проти Лідса. Початок матчу о 21:30 за Києвом.