Мудрик і Зінченко зіграли за Челсі та Арсенал у США: детальна статистика українських гравців

Переглядів 650
Олександр Зінченко. Фото: Х-акаунт Арсенала
Лондонські Челсі та Арсенал продовжують підготовку до нового сезону, граючи товарисько-виставкові поєдинки у США. Українські легіонери синіх та «канонірів» Михайло Мудрик і Олександр Зінченко відповідно, теж мають ігрову практику.

Аналітично-статистичний портал Sofascore оцінив гру учасників товариського матчу між лондонським Челсі та шотландський Селтік (1:4).

Український вінгер синіх Михайло Мудрик відіграв один тайм та отримав оцінку 6,6 бала.

За 45 хвилин на полі Мудрик напрацював на таку статистику:

• 14 дотиків до м’яча,
  • віддав 9 точних передач з 10 (90%),
  • завдав один удар в площину воріт,
  • тричі втратив м’яч,
  • один раз сфолив.

Також отримали бали від аналітиків Sofascore й учасники товариського матчу між лондонським Арсеналом та Манчестер Юнайтед (2:1).

Український оборонець «канонірів» Олександр Зінченко відіграв 63 хвилини та отримав оцінку 6,9 бала.

• 34 точні передачі з 42 (81%).

Нагадаємо, що у сезоні 2023/24 років Мудрик зіграв за Челсі 41 поєдинок у всіх офіційних турнірах: сім голів, дві результативні передачі.

Зінченко у минулорічній кампанії загалом зіграв за лондонський Арсенал 35 поєдинків: один гол, дві результативні передачі.

• У своєму наступному товариському матчі у США Челсі зіграє проти мексиканського клубу Америка. Гра відбудеться 1 серпня в Атланті і розпочнеться о 02:30 за Києвом.
  • Арсенал 1 серпня у Філадельфії поміряється силами з Ліверпулем. Поєдинок розпочнеться о 02:30 за київським часом.