Мудрик ледь не побився в матчі АПЛ: українцю не сподобалася поведінка суперника

Переглядів 73855
Епізод із Мудриком та Рітчі. Фото: Google
22-річний український вінгер Челсі Михайло Мудрик завівся під час поєдинку між Ньюкаслом та лондонською командою. Колектив українця програла на виїзді.

25 листопада було зіграно матч 13 туру АПЛ між Ньюкаслом та лондонським Челсі за який грає українець Михайло Мудрик. «Сороки» розгромили «аристократів» із впевненим рахунком 4:1.

Мудрик, який розпочав зустріч на лавці запасних, вийшов на заміну у другому таймі на 69 хвилині.

Коли Ньюкасл вже відвантажив чотири м’ячі у ворота лондонців, у додатковий час Мудрик поштовхався з досвідченим 34-річним півзахисником «сорок» Меттом Рітчі.

Спочатку Рітчі сфолив на Мудрику, а після свистка судді вибив м'яч від українця. Михайлу це не сподобалося і він завівся. У результаті Рітчі отримав жовту картку.

• У цьому сезоні українець зіграв за лондонців 12 матчів та відзначився двома голами.
  • На даний момент Челсі з 16 очками в активі посідає десяте місце в турнірній таблиці АПЛ.
  • Наступний поєдинок лондонська команда зіграє проти Брайтона третього грудня.