Мудрик почув остаточний вирок: в Англії повідомили новину щодо майбутнього Челсі

Переглядів 11982
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
7 голосів
Мудрик почув остаточний вирок: в Англії повідомили новину щодо майбутнього Челсі
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
Челсі не зможе розпочати реконструкцію свого стадіону ще кілька років. Відомо, чому клубу, в якому виступає Михайло Мудрик, потрібно стільки чекати.

Челсі планує реконструкцію «Стемфорд Брідж», однак цього не відбудеться у найближчі роки через угоду щодо купівлі земельної ділянки поруч зі стадіоном вартістю 80 мільйонів фунтів стерлінгів.

За повідомленням журналіста Нізаара Кінселли з видання Evening Standard, Челсі не зможе розпочати реконструкцію своєї арени аж до 2027 року.

Зазначається, що такі строки були прописані в угоді про придбання будівлі благодійної організації Stoll, яка надає житло ветеранам. Також в цьому контракті був визначений приблизний варіант використання придбаної ділянки, але в лондонському клубі все ще не вирішили, що саме вони будуть робити.

Це може бути повна реконструкція всього стадіону, або ж часткова реконструкція трибуни за трибуною, чи взагалі переїзд на новий стадіон в іншому місці. Раніше повідомлялося, які варіанти для переїзду має Челсі.

За інформацією джерела, власники синіх хочуть мати стадіон світового рівня вже у 2030 році, але ці строки є вкрай амбіційними, враховуючи той факт, що Тодд Боелі та представники Clearlake Capital все ще не обговорювали детальний план майбутнього проєкту.

  • Наразі лондонці посідають дев'яте місце в турнірній таблиці АПЛ, маючи 44 бали та два матчі в запасі.
  • Михайло Мудрик в цьому сезоні зіграв у 33-х поєдинках в усіх турнірах: шість голів та два асисти.
  • Контракт українця з клубом розрахований до 30 червня 2031 року.