Мудрик почув вирок від фанатів Челсі за блідий тайм у матчі з Мідлсбро: що сказали вболівальники лондонців

Переглядів 477
Михайло Мудрик. Фото: Google
Фанати лондонського Челсі оцінили виступ українського вінгера синіх Михайла Мудрика у поєдинку-відповіді 1/2 фіналу Кубка ліги Англії проти Мідлсбро (6:1). Хорошого на свою адресу наш співвітчизник почув мало.

Напередодні, в матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка ліги Англії Челсі декласував Мідлсбро (6:1). Однак, український вінгер синіх Михайло Мудрик жодним чином ні до одного з шести голів не доєднався: наш співвітчизник провів на полі 45 хвилин і відзначився лише жовтою карткою.

Тож, не дивно, що вболівальники Челсі висловилися про виступ Мудрика проти Боро у традиційній собі манері – тролінг на межі з булінгом.

«Український футбол» погортав сторінки Челсі в соціальних мережах, виокремивши написане про Мудрика.

Sam: «Ще один жахливий тайм Мудрика після чудової гри в останніх зустрічах. До речі, він повинен покращити ігровий інтелект, інакше його продадуть»;

Mr. Mamadou: «І за це ми заплатили 100 мільйонів євро»;

Billionaire: «Я не звинувачую Мудрика за його жахливу гру. Кожного разу, коли він добре грає, Маурісіо Почеттіно винагороджує його часом на лаві запасних у наступних іграх. Можливо, він просто вирішив бути жахливим, щоб побачити, чи це принесе йому трохи ігрового часу»;

The ChelseaTalk: «Давайте будемо реалістами, Мудрик не прогресує»;

Sid: Мудрик видав блідий матч. Здається, він гравець, з яким нам потрібно бути дуже терплячими, може бути ще один або два сезони».

Нагадаємо, що на внутрішній арені Челсі має в активі 31-е очко після 21-го туру та посідає дев'яту сходинку в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.

• У наступному турі Челсі вдома прийматиме Астон Віллу. Поєдинок заплановано на 26 січня. Початок гри на «Стемфорд Брідж» о 21:45 за київським часом.
  • Михайло Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 22 матчі в усіх офіційних турнірах: чотири голи, дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює українця рівно в 40 мільйонів євро.