Мудрик почув, як йому стати успішним в Челсі: Палкін пояснив свою думку стосовно ексвінгера Шахтаря

Переглядів 180
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Мудрик почув, як йому стати успішним в Челсі: Палкін пояснив свою думку стосовно ексвінгера Шахтаря
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Генеральний директор донецького Шахтаря Сергій Палкін прокоментував виступи українського вінгера лондонського Челсі Михайла Мудрика в Англійській Прем’єр-лізі.

Сергій Палкін заявив, що Михайло Мудрик унікальний гравець, якого тренерам потрібно навчитися використовувати. Також функціонер зазначив, що через фланг українця партнери не дуже часто грають. 

«Міша – топовий європейський гравець, унікальний гравець. Я вважаю, що тренери повинні навчитися використовувати його, а його партнери – грати з ним. Коли я спостерігаю за Челсі, майже всі атаки проходять по правому флангу, а не по лівому».

Генеральний директор Шахтаря сказав, що в українському клубі Мудрика намагалися використовувати на максимум.

«У нашому клубі ми усвідомили його сильні сторони й закликали наших гравців використовувати його по максимуму. Багато залежить від тренерів, від того, як вони до нього ставляться і навчають. Він ще молодий».

Палкін вважає, що Михайлові цілком під силу грати на найвищому рівні.

«Вони повинні мати з ним особистий контакт, щоб показати йому його слабкі сторони й розвивати його сильні сторони. Він буде грати на найвищому рівні європейського футболу», – заявив Палкін в інтерв’ю Evening Standard.

  • Михайло Мудрик у нинішньому сезоні зіграв за Челсі 34 матч у всіх офіційних турнірах: шість голів, три результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює українця рівно в 35 мільйонів євро.
  • Нагадаємо, що Мудрик перебрався до Челсі з Шахтаря у січні 2023 року за 70+30 мільйонів євро, ставши найдорожчим трансфером в історії України.