Мудрик шокував фанів Челсі: фото, яке здивувало вболівальників лондонців після тріумфу над Ман Юнайтед

Переглядів 680
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Вінгер лондонського Челсі Михайло Мудрик взяв участь у шаленому поєдинку в рамках 31-го туру Англійської Прем’єр-ліги проти Манчестер Юнайтед (4:3) та здивував фанатів синіх своєю реакцією на перемогу.

Вчора, 4 квітня, лондонський Челсі приймав Манчестер Юнайтед та зумів перемогти «червоних дияволів» із рахунком 4:3. Михайло Мудрик розпочав гру у стартовому складі синіх, але в середині другого тайму був замінений на  Стерлінга.

Цей матч прославився на весь світ своєю божевільною кінцівкою, адже підопічні Почеттіно здійснили камбек, забивши два м’ячі в компенсований до другого тайму час.

Усі футболісти Челсі несамовито раділи, але у соціальних мережах почало ширитися фото, на якому Мудрик абсолютно спокійно відреагував на епічну перемогу. Вболівальники лондонців дивуються нервам українця.

• Для Мудрика це був 32-й матч за Челсі в цьому сезоні. Наразі він записав до свого активу шість голів та чотири результативні передачі.
  • У квітні на Челсі також очікують матчі АПЛ із Шеффілд Юнайтед (07.04), Евертоном Віталія Миколенка (15.04), Арсеналом Олександра Зінченка (23.04) та Астон Віллою (27.04).
  • Челсі наразі посідає десяту сходинку, маючи у своєму активі 43 бали.