Мудрик став найгіршим гравцем основи Челсі в останньому матчі АПЛ: як виступ українця оцінила англійська преса

Переглядів 2755
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
Михайло Мудрик йде відпочивати. Фото: Google
Англійські ЗМІ жваво обговорюють натужну перемогу лондонського Челсі в поєдинку 17-го туру АПЛ проти головного аутсайдера першості Шеффілд Юнайтед (2:0), майже традиційно дорікаючи за слабку гру Михайлу Мудрику.

Лондонський Челсі перервав свою двоматчеву програшну серію, здолавши сьогодні на рідному стадіоні Шеффілд Юнайтед (2:0). Український вінгер синіх Михайло Мудрик у матчі проти «клинків» провів на полі 69 хвилин ігрового часу.

«Український футбол» провів вечірній моніторинг ЗМІ з Великої Британії після гри Челсі – Шеффілд Юнайтед, виокремивши написане про Михайла Мудрика:

Goal – 6/10

«Кілька яскравих моментів. Кращий нападник міг би реалізувати створені ним моменти».

The Sun – 6/10

«У другому таймі зі Стерлінгом відігравав більш стриману роль, частіше опиняючись на м'ячі, доки на 69-й хвилині не був замінений на Енцо Фернандеса».

football.london – 5/10

«У першому таймі він намагався створювати гольові моменти і продемонстрував проблиски своїх здібностей завдяки розумному прокиданню поміж ніг.

Кінцевого результату не вистачало, але все ще була загроза».

The Standard – 4/10

«Пробив високо і широко на трибуни після дивовижного прокидання поміж ніг Максу Лоу. Цей момент підсумував його виступ».

90min – 6/10

«Демонстрував спалахи геніальності, але його кінцевий результат підвів».

За гру проти Шеффілд Юнайтед Михайло Мудрик дістав від статистичного порталу Sofascore оцінку в 6,5 бала – найгіршу з-поміж всіх гравців, які розпочали матч в основі.

• Після 17-ти турів доробок Челсі складає 22 пункти, які дозволяють синім триматися десятими в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.
  • В наступному турі підопічні Маурісіо Почетіно на виїзді зіграють проти Вулверхемптона. Поєдинок відбудеться 24 грудня. Початок гри о 15:00 за Києвом.
  • Михайло Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 15 матчів в усіх турнірах: два голи, одна результативна передача.
  • Transfermarkt оцінює українця в 45 мільйонів євро.