Мудрик зіграв на «Олд Траффорд»: українець зробив асист, але Челсі програв МЮ

Переглядів 3059
Мудрик у матчі проти МЮ. Фото: Google
Українець Михайло Мудрик зробив результативну передачу у виїзному поєдинку проти Манчестер Юнайтед, але Челсі поступився в цій зустрічі.

Шостого грудня в рамках 15 туру АПЛ Манчестер Юнайтед зустрічався з лондонським Челсі на «Олд Траффорд». Український вінгер «аристократів» Михайло Мудрик вийшов на цей матч у стартовому складі

Матч розпочався з того, що Бруну Фернандеш не реалізував пенальті, але через десять хвилин Скотт Мактоміней все одно вивів МЮ вперед. Але перед перервою Мудрик віддав результативний пас на Коула Палмера, який вирівняв становище ефектним голом. Перший тайм завершився внічию 1:1.

▶️ Відео дебютного асисту Михайла Мудрика в сезоні дивіться за ПОСИЛАННЯМ

На 69 хвилині Мактоміней оформив дубль. А на 77 хвилині Почеттіно замінив Мудрика на албанця Армандо Броху.

Голів більше не було, а тому манкуніанці виграли матч із рахунком 2:1.

Прем’єр-ліга Англії. 15 тур

Манчестер Юнайтед – Челсі – 2:1

Голи: Мактоміней, 19, 69 – Палмер, 45.

Нереалізований пенальті: Бруну Фернандеш, 9 (МЮ).

• Після цієї перемоги Манчестер Юнайтед із 27 очками в активі піднявся на шосте місце в АПЛ. Челсі з 19 балами залишився на десятій позиції.
  • Десятого грудня команда Мудрика зустрінеться з Евертоном Віталія Миколенка.
  • На даний момент у активі Мудрика два голи, а також один асист та один зароблений пенальті у цьому сезоні АПЛ.