На очах Ярмолюка Брентфорд вирвав перемогу: команда українця тріумфувала у матчі з п’ятьма голами

Переглядів 1414
Єгор Ярмолюк. Фото: ФК Брентфорд
У матчі 21-го туру Англійської Прем'єр-ліги Брентфорд, за який виступає Єгор Ярмолюк, приймав Ноттінгем Форест. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 3:2.

На матч проти Ноттінгем Форест Єгор Ярмолюк залишився у запасі Брентфорда та очікував своєї появи у другому таймі.

Основні події першого тайму відбулися ще до 20-ї хвилини. Спочатку Данілу (Ноттінгем) ідеально пробив зльоту з далекої відстані, спрямувавши м'яч у нижній правий кут воріт.

А потім Тоні (Брентфорд) потужним ударом низом зі штрафного, призначеного неподалік карного майданчика, відправив м'яч у сітку впритул до правої стійки.

Господарі вийшли вперед на 59-й хвилині. Єнсен виконав навіс із призначеного кутового. Бен Мі вистрибнув на зустріч ідеальній передачі та головою спокійно відправив м’яч у ліву дев’ятку.

Ноттінгем Форест зрівняв рахунок завдяки голу Вуда, але вже через три хвилини команда українця знову вийшла вперед – відзначився Мопе.

Ярмолюк все-таки з'явився на полі, але аж на 97-й хвилині. Команди більше не забивали і Брентфорд здолав Ноттінгем Форест.

Англійська Прем'єр-ліга, 21-й тур

Брентфорд - Ноттінгем Форест - 3:2

Голи: Тоні, 19, Мі, 59, Мопе, 68 - Данілу, 3, Вуд 65

• Єгор Ярмолюк провів цього сезону 15 поєдинків, але не зумів відзначитися результативними діями.
  • В АПЛ команда українця з 22 очками в активі посідає 14 місце.
  • Брентфорд у наступній зустрічі чемпіонату Англії протистоятиме Брайтону Де Дзербі (22.01).