«На*уй Росію‎»: партнер Яремчука у Валенсії та ексхавбек Дніпра висловилися щодо закону у стилі Путіна

Переглядів 267
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«На*уй Росію‎»: партнер Яремчука у Валенсії та ексхавбек Дніпра висловилися щодо закону у стилі Путіна
Джаба Канкава. Фото: Google
Колишній півзахисник Дніпра та збірної Грузії Джаба Канкава висловився щодо закону, який намагається впровадити грузинська влада, що стосується іноагентів.

У парламенті Грузії триває обговорення «закону проти іноагентів», який був скопійований із диктаторського режиму Путіна. Минулого року цей документ було відкликано після двох днів масових протестів та зіткнень демонстрантів із силовими структурами. 

Нині ця історія продовжується. Грузини знову вийшли на проспект Руставелі у Тбілісі, щоб завадити парламенту «проштовхнути» злочинний закон.

Не залишилися осторонь зірки грузинської футбольної збірної, які публічно висловили свою позицію. Хвіча Кварацхелія, Гіоргі Мамардашвілі, який грає з Романом Яремчуком у Валенсіх та Буду Зівзівадзе виступили на підтримку демонстрантів та прагнення народу вступити до складу Євросоюзу. Найкатегоричнішим був колишній півзахисник Дніпра та Кривбасу Джаба Канкава, який написав: 

«На*уй Росію», – висловився футболіст.

  • Канкава зараз виступає за братиславський Слован. У 2007 році він перейшов до дніпрян із київського Арсеналу, а у 2015-му був проданий до французького Реймса. З 2011-го по 2012 роки хавбек грав у Кривбасі на правах оренди.
  • За ці роки грузин провів у Дніпрі 136 ігор, в яких забив п'ять голів та віддав п'ять асистів.