«Найкращий з усіх замін»: англійська преса дала оцінку виступу Зінченка у програному матчі Арсеналу

Переглядів 17064
7 голосів
Олександр Зінченко. Фото: Getty Images
Лондонський Арсенал вперше в сезоні програв в АПЛ – Ньюкаслу. Олександр Зінченко вийшов лише на заміну, але справив враження на англійську пресу.

У суботу, четвертого листопада, Арсенал на виїзді поступився Ньюкаслу із рахунком 0:1 в матчі 11-го туру АПЛ. Ця поразка стала першою для лондонців в нинішньому сезоні чемпіонату.

Український захисник Олександр Зінченко залишився на лаві запасних і вийшов на поле лише на 73-й хвилині замість Бена Вайта, встигши за цей час зробити:

• 1/1 успішних спроб дриблінгу.

Англійська преса висловилася стосовно виступу українця. Видання 90min оцінило гру Зінченко у 5/10.

Football London – 5/10

«Він виходив на заміну, щоб додати креативу в останній третині і хоча «каноніри» більше володіли м'ячем, українець, на жаль, не зміг нічим відзначитися».

The Evening Standard – 7/10

«Найкращий з усіх замін. Він продемонстрував холоднокровність з м'ячем і віддав кілька хороших передач».

GOAL – 6/10

«Вийшов на поле на останні 20 хвилин, але не зміг забезпечити атакувальний натиск з лівого флангу».

• Після цього матчу Арсенал посідає третю сходинку в турнірній таблиці АПЛ, маючи 24 бали за 11 турів.
  • В наступному поєдинку у середу, восьмого листопада, лондонці приймуть Севілью у груповому етапі Ліги чемпіонів.
  • Зінченко в нинішньому сезоні провів 13 матчів, не відзначившись результативними діями.
  • Його контракт з Арсеналом розрахований до 2026 року.