Найнижча оцінка в поєдинку: Сидорчук провалив матч чемпіонату Бельгії

Переглядів 278
Сергій Сидорчук. Фото: Google
32-річний Сергій Сидорчук вийшов у стартовому складі Вестерло на поєдинок бельгійської Ліги Жюпіле проти Шарлеруа та не відзначився ніякими результативними діями.

У поєдинку 28-го туру бельгійської Ліги Жюпіле Вестерло на своєму полі програв Шарлеруа з рахунком 0:1. Єдиний у матчі м’яч забив івуарійський хавбек гостей Парфе Гіагон на 65 хвилині поєдинку.

Український півзахисник господарів Сергій Сидорчук вийшов в основі Вестерло та провів на полі 81 хвилину, після чого його було замінено.

Екс-форвард луганської Зорі Аллах’яр Сайядманеш вийшов на поле на 74 хвилині та результативними діями, як і Сидорчук, не відзначався.

Від порталу статистики WhoScored український легіонер Вестерло отримав оцінку 6,0. Серед польових футболістів це найнижчий показник у поєдинку. Сайядманешу поставили 6,2.

• Сидорчук у цьому сезоні зіграв за Вестерло 22 матчі та записав до свого активу один гол і один асист.
  • Вестерло наразі входить до топ-10 чемпіонату Бельгії, маючи в активі 29 очок після 28 матчів.
  • Наступний матч команда Сидорчука зіграє проти Мехелена восьмого березня.