«Намагаються дестабілізувати клуб»: тренер Забарного закрив питання щодо свого майбутнього в ПСЖ
Головний тренер ПСЖ Луїс Енріке відреагував на чутки, в яких повідомляється, що фахівець залишить парижан після цього сезону. Наставник зазначив, що таким чином люди намагаються дестабілізувати клуб.
«Навколо ПСЖ завжди ходять чутки, багато фейкових новин. Дехто може хотіти дестабілізувати клуб. Переговори – це нормально, але вони приватні та залишаться приватними. Ми знаємо, чого хочемо, і це найважливіше. У цьому сенсі ми спокійні», — сказав Енріке на прес-конференції.
Також тренер українського захисника Іллі Забарного заявив, що спокійно реагує на подібну інформацію в пресі та зазначив, що чутки про не визначене майбутнє повна брехня.
«Ми спокійні та зібрані, як завжди. Зазвичай доводиться мати справу з проблемами на полі, але зараз люди намагаються дестабілізувати нас поза полем за допомогою таких фейкових новин. Але це не має нічого спільного з реальністю».
- Нагадаємо, що нещодавно, 8 січня, ПСЖ разом з Енріке стали володарями Суперкубка Франції.
- Діючий контракт ПСЖ з Луїсом Енріке розрахований до 30 червня 2027 року, а очолює парижан іспанець з літа 2023-го.
- Забарний у сезоні 2025/26 років відіграв за ПСЖ 20 поєдинків у всіх офіційних турнірах, в яких зумів відзначитися одним забитим м’ячем.