Наслідує приклад Селезньова: Шевченко відвідав воїнів ЗСУ на передовій

Переглядів 439
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Наслідує приклад Селезньова: Шевченко відвідав воїнів ЗСУ на передовій
Андрій Шевченко. Фото: United24
Президент УАФ Андрій Шевченко напередодні матчів збірної України відвідав наших військових на фронті, поділившись публікаціями із місця подій.

Президент Української футбольної асоціації та амбасадор платформи UNITED24 Андрій Шевченко відвідав бійців 13-ї бригади Національної гвардії України на куп'янсько-лиманському напрямі.

Відомий український ексфутболіст зробив спільне фото із військовими, а також підписав прапор України та футболки національної збірної. Він також розповів, чому для нього цей візит був дуже важливим. 

«Немає нічого важливішого, ніж підтримувати наших військових. Захоплююсь їх мужністю, витримкою, непохитністю. Дякую кожному та кожній, хто захищає Україну!» – сказав Шевченко для United24.

  • Нагадаємо, що Шевченка було обрано новим головою УАФ на позачерговому звітно-виборчому Конгресі організації 25 січня, який відбувся в Києві.
  • Відзначимо, що Євген Селезньов разом із фондом «Народна Армія» відвідав Донбас, а саме село Велика Новосілка, розташоване на стику запорізького та донецького ділянок фронту.