«Не боятися, що тебе десь знайдуть, десь притягнуть»: Ващук закликав українців йти до військкоматів

Переглядів 4233
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
4 голоси
«Не боятися, що тебе десь знайдуть, десь притягнуть»: Ващук закликав українців йти до військкоматів
Владислав Ващук. Фото: Google
Колишній захисник Динамо і збірної України, а зараз боєць ЗСУ, Владислав Ващук вважає, що мобілізація в умовах повномасштабної війни є необхідною мірою і не варто ховатися від працівників ТЦК та військкоматів.

Владислав Ващук вирішив висловитися про мобілізацію в Україні, яка від нового року стала більш активною. Ексдинамівець вважає, що мобілізація – необхідна міра. 

«Треба перемогти, для цього треба зробити все. Якщо хочеш перемогти, бачиш, маєш бажання майбутнього своєї дитини – треба йти й рухатися в напрямку перемоги. Не боятися, що тебе десь знайдуть, десь притягнуть. Йти у військкомат й казати: «Я хочу, хочу навчитися».

Всі думають, що сьогодні у нас хапають, вивозять туди й, так би мовити, «давайте, воюйте». Такого нема», – сказав Ващук в коментарі для DW

  • Військову присягу на вірність українському народу Ващук прийняв 18 травня 2023 року. Владислав служить на посаді санітара відділення збору та евакуації поранених.
  • Ващук грав за Динамо з 1993 по 2003 та з 2005 по 2008 рік: 357 матчів, 15 голів та один асист.
  • За збірну України колишній оборонець провів 63 гри. Разом з командою Олега Блохіна він дійшов до 1/4 фіналу на чемпіонаті світу 2006 у Німеччині.
  • Єдиним закордонним клубом у кар'єрі захисника був московський Спартак.